Dale Carnegie „Jak przestać się martwić i zacząć żyć”

Zacznę trochę nietypowo. Wszyscy pewnie pomyślą, że jak blog traktuje o chorobach przewodu pokarmowego to będziemy rozprawiać o książkach gastrologicznych.

A jednak …

Codziennie patrzę, jak pacjenci z przewlekłymi chorobami przewodu pokarmowego radzą sobie z sytuacją w jakiej nagle się znaleźli. Jedni lepiej, drudzy gorzej. Większość osób jest jednak zagubiona w gąszczu nowych emocji i nie potrafią sobie z nimi poradzić. Nie mają nawet świadomości tego, jak olbrzymi wpływ na cały organizm mają ich myśli.

A zmartwienie to najczęstszy, niewidzialny towarzysz w gabinecie gastrologa. Bo pacjenci martwią się o wszystko, począwszy od prawidłowej diagnozy i leczenia po to, czy mogą zjeść sernik, mieć kota i wyjechać na wakacje do Grecji…

Dlatego dziś polecę książkę, która mimo tego, że nie jest związana z gastroenterologią wielu osobom, może dać konkretne wskazówki, jak poradzić sobie ze zmartwieniem i jego konsekwencjami.

Książka Dalego Carnegie’a pokazuje w jaki sposób martwienie się i negatywne myśli wpływają na proces leczenia, zdrowienia i  regeneracji po chorobie. Pokazuje jak wielką moc oddziaływania na ciało mają nasze myśli – te pozytywne też.

Mam nadzieję, że lektura tej książki, pomoże przestać zaprzątać sobie głowę nieistotnymi szczegółami i wyolbrzymiać problemy, których rozwiązanie jest czasem na wyciągnięcie ręki.  

Kosztuje około 20 zł.

https://allegro.pl/oferta/jak-przestac-sie-martwic-i-zaczac-zyc-dale-carnegi

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: